Liga majstrov volá. Manchester United s jasným víťazstvom, Chelsea strelil štyri góly

V zápase nebolo o víťazovi pochýb.
V zápase nebolo o víťazovi pochýb.Profimedia
Futbalisti Manchestru United zvíťazili vo štvrtkovej dohrávke 32. kola anglickej Premier League nad Chelsea 4:1. Zaistili si tak umiestnenie v najlepšej štvorke domácej súťaže a tým pádom aj miestenku v budúcom ročníku Ligy majstrov.

Manchester United - Chelsea 4:1 (2:0)

Góly: 6. Casemiro, 45+5. Martial, 73. Bruno Fernandes (pen.), 78. Rashford - 89. Joao Félix

Hráči londýnskeho celku s najväčšou pravdepodobnosťou počítajú dni do konca sezóny, ktorá sa nedá označiť inak než mizerná. Chelsea opäť ukázala, že jej biedna forma aktuálne nestačí na konfrontáciu s tímami ako United. Domáci sa do súpera pustili s vervou a už v šiestej minúte sa tešili po zásahu Casemira, pričom do polčasu viedli pohodlne o dva góly.

Hra mačky s myšou pokračovala aj v druhom dejstve a keď Bruno Fernandes premenil pokutový kop, nebolo o víťazovi pochýb. Na štvrtý gól "Red Devils" stihli demotivovaní hostia zareagovať aspoň gólom minútu pred koncom riadneho hracieho času, ktorý však už nič nezmenil.