Lazio zachraňovalo v nadstavení bod. Rimania si komplikujú boj o Ligu majstrov

Milinkovič-Savič zachránil Laziu aspoň bod.
Milinkovič-Savič zachránil Laziu aspoň bod.Profimedia
Futbalisti Lazia Rím remizovali v 35. kole talianskej Serie A s Lecce 2:2. Z tretieho miesta strácajú na druhý Juventus, ktorý má zápas k dobru, bod. Rimanov zachránil v 90+4. minúte srbský stredopoliar Sergej Milinkovič-Savič (28).

Lazio Rím - US Lecce 2:2 (1:1)

Góly: 34. Immobile, 90+4. Milinkovič-Savič - 45+2. a 51. Oudin

Napriek remíze si Lazio skomplikovalo boj o Ligu majstrov. Tretí tím tabuľky môže zajtra predbehnúť Inter a AC Miláno môže znížiť odstup na jeden bod. Domáci ustáli penaltu Strefezza. Krátko po polhodine hry otvoril skóre duelu Immobile. Bol to jeho jedenásty presný zásah v ročníku. Pred prestávkou vyrovnal Oudin, ktorý po zmene strán druhým gólom v stretnutí poslal do vedenia Lecce. V štvrtej minúte nadstaveného času zabezpečil Laziu bod Milinkovič-Savič. Domáci nevyhrali štvrtýkrát z posledných piatich zápasov. Šestnáste Lecce, naopak, urobilo ďalší krok k záchrane.