Hetrikový hrdina Miloš Kelemen režíroval výhru Tucsonu v AHL

V 13 dueloch nazbieral už 12 bodov.
V 13 dueloch nazbieral už 12 bodov.Facebook. Tucson Roadrunners
Viac než vydarený duel má za sebou slovenský hokejista Miloš Kelemen (23), ktorý v drese Tucsonu prispel tromi presnými zásahmi k ôsmemu víťazstvu mužstva v aktuálnom ročníku AHL.

Tucson Roadrunners - San Jose Barracuda 6:3

Po päťzápasovej sérii výhier a štyri duely trvajúcej šnúre prehier sa káder Roadrunners na ďalšiu víťaznú vlnu naladil tým najlepším spôsobom, keď si doma jednoznačne poradil s celkom San Jose.

Pod víťazstvom svieti veľký podpis strelca hetriku Miloša Kelemena. Bývalý hráč Zvolena strieľal v stretnutí iba dôležité góly, svojím prvým krátko pred koncom druhého dejstva vyrovnával stav merania síl na 3:3

Ďalší presný zásah smeroval k menu slovenského útočníka v 13. minúte poslednej tretiny - rodák z Lučenca ním dokonal skvelú štvorgólovú otočku Tucsonu.

Hetrikové predstavenie ukončil necelé dve minúty pred záverečným klaksónom, keď do prázdnej bránky hostí pečatil podobu cenného víťazného zápisu na 6:3. Individuálne štatistiky sezóny si tak upravil na métu šiestich gólov, na konte má aj totožný počet asistencií.