Slovenské góly v osemfinále play-off OHL, Mišiak pečatil výhru nad Mešárom

Mišiak zaknihoval svoj premiérový bod v play-off.
Mišiak zaknihoval svoj premiérový bod v play-off.Profimedia
Ontario Hockey League už píše svoju nadstavbovú kapitolu. Osemfinále súťaže proti sebe postavilo dvoch slovenských mladíkov. Z dvojice Mišiak (19) - Mešár (20) sa tentoraz viac tešil prvý menovaný. Do zápasových štatistík sa obaja zapísali presným zásahom.

Erie - Kitchener 5:3

Osemfinálová séria medzi kádrami Otters a Rangers je opäť vyrovnaná. Vo štvrtom dueli vyraďovacej časti sa presadili obaja slovenskí hokejisti. Martin Mišiak si k svojmu menu pripísal prvý bod v play-off, keď sa v poslednej minúte trafil do prázdnej bránky a pečatil triumf domácich.

Ešte predtým sa v prvej tretine presadil Filip Mešár, ktorý upravoval na vtedajších 1:2. V 13. minúte dosledoval puk pri útočnej akcii a gólmana prekvapil šikovným bekhendom. Pre 20-ročného útočníka to bol už siedmy kanadský bod vyraďovačky. V predchádzajúcich troch vystúpeniach nazbieral šesť asistencií. Piate pokračovanie boja o postup do štvrťfinále sa odohrá na klzisku Kitcheneru 6. apríla o 1:00 SEČ.