Podbrezová po troch prehrách s tromi bodmi, Slovan vyhral v Michalovciach

Podbrezová po troch prehrách s tromi bodmi, Slovan vyhral v MichalovciachProfimedia
Futbalisti FK Železiarne Podbrezová vyhrali v šlágri 14. kola Fortuna ligy nad Spartakom Trnava 3:1. Bodovali naplno po troch predchádzajúcich prehrách a v tabuľke im patrí štvrtá priečka. Na čele zostal Slovan, ktorý uspel v Michalovciach.

FK Železiarne Podbrezová - Spartak Trnava 3:1 (2:0)

Góly: 40. a 66. Cobnan, 9. Kováčik - 90. Oseni

Nováčik zaznamenal dva góly už v prvom polčase. Najskôr sa v 9. minúte presadil Peter Kováčik a päť minút pred prestávkou zvýšil náskok domácich Nigerijčan Moses David Cobnan. Ten istý hráč zvýšil v 66. minúte už na 3:0.

V tabuľke druhá Trnava dokázala už iba skorigovať v 90. minúte zásluhou Azeeza Oseniho a pripísala si tretiu prehru v ligovom ročníku.

Zápasová štatistika.
Zápasová štatistika.Flashscore

MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava 0:1 (0:0)

Gól: 66. Kucka

O jediný gól stretnutia sa v druhom polčase postaral Juraj Kucka, ktorý bol v tom čase na ihrisku len štyri minúty. Domáci tréner Norbert Hrnčár reagoval trojitým striedaním, no úradujúci majster si vedenie udržal.

Michalovciam patrí v tabuľke deviate miesto, dva body pred nováčikom zo Skalice. Slovan Bratislava si na čele tabuľky zvýšil svoj náskok pred druhým Spartakom Trnava na štyri body a majú zápas k dobru.