Sassuolo porazilo Cremonese, rozhodol neskorý gól. Tri body pre Turín

Sassuolo uspelo na domácej pôde.
Sassuolo uspelo na domácej pôde.Profimedia
Futbalisti Sassuola zdolali v pondelkovom domácom zápase talianskej Serie A tím US Cremonese 3:2. Tri body si do tabuľky pripísali aj hráči Turína, ktorí porazili Bolognu najtesnejším rozdielom.

Sassuolo Calcio - US Cremonese 3:2 (2:0)

Góly: 26. Lauriente, 41. Frattesi, 90.+2 Bajrami - 62. a 82. Dessers

Domáci viedli po 1. polčase 2:0 po góloch Armanda Laurienteho a Davidea Frattesiho, no po prestávke sa dvakrát presadil hosťujúci Cyriel Dessers. Triumf však domácim zabezpečil v nadstavenom čase Nedim Bajrami. Sassuolu patrí 13. priečka, Cremonese je predposledné.

FC Turín - Bologna FC 1:0 (1:0)

Gól: 22. Karamoh

Kúzlo Riccarda Orsoliniho tentokrát nefungovalo a hostia nenadviazali na dobré výsledky z uplynulých týždňov. O osude stretnutia rozhodol v 22. minúte jediným gólom zápasu Karamoh. Turínu patrí v tabuľke deviata priečka, Bologna má o bod viac (35) a je ôsma.