Tri góly, tri body. Brentford si poradil s Fulhamom

Víťazstvo ostalo tentokrát doma.
Víťazstvo ostalo tentokrát doma.Profimedia
Futbalisti Brentfordu porazili v zápase 26. kola anglickej Premier League londýnsky Fulham 3:2.

Brentford - FC Fulham 3:2 (1:1)

Góly: 6. Pinnock, 51. Toney, 85. Jensen - 39. Solomon, 90. + 9 Carlos Vinícius

Skóre otvoril v úvodnej desaťminútovke Ethan Pinnock, ktorý vypálil zvnútra pokutového územia. Tečovaná strela skončila za chrbtom gólmana. Do šatní sa cez polčas odchádzalo za nerozhodného stavu, pretože Manor Solomon sa v 39. minúte dostal v pokutovom území k odrazenej lopte a hlavou ju poslal na bránu, pričom loptu dokázal umiestniť k ľavej žrdi.

Brentford dostal v druhom dejstve do vedenia kanonier Toney a päť minút pred koncom riadneho hracieho času pridal poistku Jensen. Fulham už stihol len znížiť v posledných sekundách duelu zásluhou Carlosa Viníciusa. Domáci sú v tabuľke na 9. priečke, Fulham je siedmy.