BWF Pan American Championships Muži 2019 výsledky

Bedminton BWF Pan American Championships Muži2019

BWF Pan American Championships Muži
Loading...
results
21
1556038286
0
fixtures
SA÷21¬~ZA÷BWF - MUŽI: Pan American Championships (Svet)¬ZEE÷WKosO80G¬ZB÷3473162¬ZC÷dlBKHg3k¬ZD÷p¬ZE÷OrsjaElJ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷8001_WKosO80G¬ZJ÷2¬ZL÷/bedminton/bwf-muzi/pan-american-championships/¬ZX÷20111...000Pan American026nships06600000Pan American033(Svet)¬ZHS÷5806¬ZCC÷0¬ZAF÷BWF - Muži¬~AA÷j5a2jGtl¬AD÷1556204400¬ADE÷1556204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henson Waller N. R. (Usa)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAS¬AF÷Castellanos R. (Gtm)¬JB÷Euf7JdRF¬WV÷castellanos-ruben¬WM÷HEN¬AE÷Henson Waller N. R. (Usa)¬JA÷zke3KxC9¬WU÷henson-waller-nicholas-robert¬AN÷n¬~AA÷6XNVexJQ¬AD÷1556204400¬ADE÷1556204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷La Torre Regal D. (Per)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LA¬AE÷La Torre Regal D. (Per)¬JA÷nTE8bekj¬WU÷la-torre-regal-daniel¬WN÷HEY¬AF÷Heymard H. (Gtm)¬JB÷QJDCcF4d¬WV÷heymard-humblers¬AN÷n¬~AA÷d22AlfB0¬AD÷1556204400¬ADE÷1556204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Linarez Y. (Dom)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Linarez Y. (Dom)¬JA÷6wVsDf4q¬WU÷linarez-yonatan¬WN÷MED¬AF÷Medel A. (Chi)¬JB÷KtZoCEJk¬WV÷medel-alonso¬AN÷n¬~AA÷AovTyHRf¬AD÷1556204400¬ADE÷1556204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Martinez Palacio L. (Cub)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Martinez Palacio L. (Cub)¬JA÷tS9fivrN¬WU÷martinez-palacio-leodannis¬WN÷YAN¬AF÷Yang B. (Can)¬JB÷KI8bjbcT¬WV÷yang-brian¬AN÷n¬~AA÷lxwXzys1¬AD÷1556204400¬ADE÷1556204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montoya Navarro L. A. (Mex)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montoya Navarro L. A. (Mex)¬JA÷xbeQoI5p¬WU÷montoya-navarro-luis-armando¬WN÷BAT¬AF÷Batalha I. (Bra)¬JB÷j1aUpxLj¬WV÷batalha-izak¬AN÷n¬~AA÷8tAcidRs¬AD÷1556204400¬ADE÷1556204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷O'Brien Ricketts S. (Jam)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷O'B¬AE÷O'Brien Ricketts S. (Jam)¬JA÷vN1fMbsc¬WU÷o-brien-ricketts-samuel¬WN÷BRE¬AF÷Brea Nunez W. D. (Dom)¬JB÷hQ5bLId3¬WV÷brea-nunez-wilmer-daniel¬AN÷n¬~AA÷xbJRdI3K¬AD÷1556204400¬ADE÷1556204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Opti S. (Sur)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEN¬AE÷Opti S. (Sur)¬JA÷SrYy4HRS¬WU÷opti-soren¬WN÷CAB¬AF÷Cabrera W. (Dom)¬JB÷UiK3ayzp¬WV÷cabrera-william¬AN÷n¬~AA÷raxyzed7¬AD÷1556204400¬ADE÷1556204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quijada Moreno M. E. (Ven)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Quijada Moreno M. E. (Ven)¬JA÷h6wD9Lci¬WU÷quijada-moreno-manuel-estefano¬WN÷ANG¬AF÷Angus J. (Jam)¬JB÷WdxH8uDc¬WV÷angus-joel¬AN÷n¬~AA÷b7KNcblE¬AD÷1556204400¬ADE÷1556204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rodriguez J. (Mex)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEN¬AE÷Rodriguez J. (Mex)¬JA÷MoVT5wcG¬WU÷rodriguez-jorge¬WN÷GUE¬AF÷Guevara J. (Per)¬JB÷YLYX4cCM¬WV÷guevara-jose¬AN÷n¬~AA÷d2tuZEBD¬AD÷1556204400¬ADE÷1556204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shu H. (Usa)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHU¬AE÷Shu H. (Usa)¬JA÷0WtL7aS3¬WU÷shu-howard¬WN÷NOG¬AF÷Noguera J. (Col)¬JB÷vNuP6JsA¬WV÷noguera-juan¬AN÷n¬~AA÷2u36kzdf¬AD÷1556204400¬ADE÷1556204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Subauste Tokumura D. (Per)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUB¬AE÷Subauste Tokumura D. (Per)¬JA÷M5gBIGtM¬WU÷subauste-tokumura-diego¬WN÷BER¬AF÷Cavallotti G. (Cos)¬JB÷0dhFHzdS¬WV÷cavallotti-gianpiero¬AN÷n¬~AA÷rP7WxcCl¬AD÷1556226000¬ADE÷1556226000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baque A. (Ecu)¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAG¬AE÷Baque A. (Ecu)¬JA÷zFvfg0DA¬WU÷baque-andy¬WN÷HO-¬AF÷Ho-Shue J. A. (Can)¬JB÷E5wbhKSG¬WV÷ho-shue-jason-anthony¬AN÷n¬~AA÷YkIdqaZK¬AD÷1556226000¬ADE÷1556226000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Castillo J. (Mex)¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAS¬AE÷Castillo J. (Mex)¬JA÷tfWRkR6I¬WU÷castillo-job¬WN÷BAR¬AF÷Barrueto Deza B. (Per)¬JB÷IJgeYbyo¬WV÷barrueto-deza-bruno¬AN÷n¬~AA÷jRSipuKE¬AD÷1556226000¬ADE÷1556226000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coelho Y. (Bra)¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chiu V. (Usa)¬JB÷bVtNj7iC¬WV÷chiu-vinson¬WM÷COE¬AE÷Coelho Y. (Bra)¬JA÷newJimx6¬WU÷coelho-ygor¬AN÷n¬~AA÷ngM0rJlR¬AD÷1556226000¬ADE÷1556226000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cordon K. (Gtm)¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Cordon K. (Gtm)¬JA÷6ZnwcrEo¬WU÷cordon-kevin¬WN÷HEN¬AF÷Henry G. (Jam)¬JB÷pQosd2Ti¬WV÷henry-gareth¬AN÷n¬~AA÷4Y8Swwcr¬AD÷1556226000¬ADE÷1556226000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Robinson G. (Bar)¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROB¬AE÷Robinson G. (Bar)¬JA÷SlyneMrb¬WU÷robinson-gavin¬WN÷GUE¬AF÷Guerrero O. (Cub)¬JB÷thujftb4¬WV÷guerrero-osleni¬AN÷n¬~
21
1556038286
16
Settings
Nápoveda: Ste na stránke BWF Pan American Championships Muži 2019 výsledky v sekcii Bedminton. FlashScore.sk ponúkajú pre BWF Pan American Championships Muži 2019 livescore, výsledky, pavúky a detaily zápasov. Okrem stránky BWF Pan American Championships Muži 2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke BWF Pan American Championships Muži 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!