Primera B 2019/2020 live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal Argentína

Primera B
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Primera B - Clausura¬ZEE÷GKJrZE7I¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷YHEohwp4¬ZD÷c¬ZE÷vcEDm61d¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_GKJrZE7I¬ZJ÷24¬ZL÷/futbal/argentina/primera-b/¬ZX÷00Argentína 009entína0030000000001000Primera B - 020ausura000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷nVoNHX1I¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flandria¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305718¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacachispas¬JB÷WQ5jJM9e¬WV÷sacachispas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬JA÷hz7nK2fk¬WU÷flandria¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬~AA÷Eyv9uyfP¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Justo Jose de Urquiza¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305967¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FEN¬AF÷Fenix¬JB÷GIqeHrfE¬WV÷fenix¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷JUS¬AE÷Justo Jose de Urquiza¬JA÷xSpiIOv8¬WU÷justo-jose-de-urquiza¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬~AA÷46dIIDnC¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Telmo¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305415¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEL¬AE÷San Telmo¬JA÷O4lOPOWR¬WU÷san-telmo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TRI¬AF÷Tristan Suarez¬JB÷QDzjLruq¬WV÷tristan-suarez¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬~AA÷MceyZYWh¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa San Carlos¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305643¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Unidos¬JB÷EDRs8vH0¬WV÷defensores-unidos¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷VIL¬AE÷Villa San Carlos¬JA÷zNSw9K1f¬WU÷villa-san-carlos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬~AA÷QFcEJgX5¬AD÷1584212400¬ADE÷1584212400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colegiales¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584219181¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Armenio¬JB÷UskKQ4HL¬WV÷deportivo-armenio¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷COL¬AE÷Colegiales¬JA÷GvoGRp2F¬WU÷colegiales¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷GpQzye2t¬AD÷1584212400¬ADE÷1584212400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Miguel¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584219129¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UAI¬AF÷UAI Urquiza¬JB÷Orm3FMOQ¬WV÷uai-urquiza¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬WM÷SAN¬AE÷San Miguel¬JA÷phlaG29K¬WU÷san-miguel¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷r7dXZEHn¬AD÷1584205200¬ADE÷1584205200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Comunicaciones¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584212091¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEI¬AF÷Talleres (R.E)¬JB÷t0TZ90nl¬WV÷talleres-remedios-escalada¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷COM¬AE÷Comunicaciones¬JA÷UPPVAtXs¬WU÷comunicaciones¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷0YkRGiHO¬AD÷1584202200¬ADE÷1584202200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Andes¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584208801¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALM¬AF÷Almirante Brown¬JB÷vi9bH0v8¬WV÷almirante-brown¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬JA÷Qm5fItP1¬WU÷los-andes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷SKFRScAJ¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talleres (R.E)¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583887873¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Miguel¬JB÷naXTFm33¬WV÷san-miguel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷GEI¬AE÷Talleres (R.E)¬JA÷YeTPGTmc¬WU÷talleres-remedios-escalada¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷j3Wr4EXI¬AD÷1583784000¬ADE÷1583784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Unidos¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583790711¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COM¬AF÷Comunicaciones¬JB÷WjkshpBd¬WV÷comunicaciones¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Unidos¬JA÷h0jwgQej¬WU÷defensores-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷Ikf6LF2g¬AD÷1583784000¬ADE÷1583784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacachispas¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583790839¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEL¬AF÷San Telmo¬JB÷693P4Nf2¬WV÷san-telmo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SAC¬AE÷Sacachispas¬JA÷SI4L53ud¬WU÷sacachispas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷zR41Memm¬AD÷1583697600¬ADE÷1583697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almirante Brown¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583704627¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬JB÷pfFG6qQk¬WV÷flandria¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ALM¬AE÷Almirante Brown¬JA÷YJBC7PAq¬WU÷almirante-brown¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷CCXv5fIC¬AD÷1583697600¬ADE÷1583697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentino de Quilmes¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583704342¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentino de Quilmes¬JA÷8AT5BYBH¬WU÷argentino-de-quilmes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VIL¬AF÷Villa San Carlos¬JB÷pziZg6tp¬WV÷villa-san-carlos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6BEVRHPP¬AD÷1583697600¬ADE÷1583697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UAI Urquiza¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583704500¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JUS¬AF÷Justo Jose de Urquiza¬JB÷KCVyERXF¬WV÷justo-jose-de-urquiza¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷UAI¬AE÷UAI Urquiza¬JA÷tMWXE7I9¬WU÷uai-urquiza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~
224
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke Primera B 2019/2020 výsledky v sekcii Futbal / Argentína. Primera B 2019/2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Primera B 2019/2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Primera B 2019/2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Primera B 2019/2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!