Torneos De Verano 2019 live výsledky, tabuľka

Futbal Argentína Torneos De Verano2019

Torneos De Verano
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Torneos De Verano¬ZEE÷4K05MrFG¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷Wvmx6T2k¬ZD÷p¬ZE÷Iw8EhkKp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_4K05MrFG¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/argentina/torneos-de-verano/¬ZX÷00Argentína 009entína0080000000186000Torneos De V017Verano000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷r3f82xz5¬AD÷1547687400¬ADE÷1547687400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷I9tVUKeS¬WU÷boca-juniors¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬JB÷OjJcQv4q¬WV÷union-santa-fe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷lte43IKb¬AD÷1547601000¬ADE÷1547601000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷AqwNWtRF¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CLU¬AF÷Nacional¬JB÷46xRV0tM¬WV÷club-nacional¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Akd04b5h¬AD÷1547514600¬ADE÷1547514600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷WhvJXMB9¬WV÷gimnasia-l-p¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷EHqEY2d3¬WU÷racing-club¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷hE1e5vjn¬AD÷1547428200¬ADE÷1547428200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rosario¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷MNdSAa4d¬WU÷rosario¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬JB÷zRpAZrsc¬WV÷ca-belgrano¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷EN2i6Kzt¬AD÷1547255400¬ADE÷1547255400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬JA÷tElKCLZq¬WU÷san-martin-tucuman¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷OxvPBukj¬WV÷talleres-cordoba¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~
1
1547780734
5
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Torneos De Verano¬ZEE÷4K05MrFG¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷Wvmx6T2k¬ZD÷p¬ZE÷Iw8EhkKp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_4K05MrFG¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/argentina/torneos-de-verano/¬ZX÷00Argentína 009entína0080000000186000Torneos De V017Verano000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷d6bC1dkB¬AD÷1547860200¬ADE÷1547860200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷2sI1PbJk¬WU÷independiente¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷A7H5OIYe¬WV÷gimnasia-l-p¬AN÷n¬~AA÷vVmH0G4H¬AD÷1547946600¬ADE÷1547946600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷lbG9Nxl2¬WU÷racing-club¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬JB÷j3fhnMQ2¬WV÷rosario¬AN÷n¬~AA÷ILnLazKN¬AD÷1548033000¬ADE÷1548033000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷46bdott9¬WU÷boca-juniors¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬JB÷bTc0p0eF¬WV÷aldosivi¬AN÷n¬~
1
1547780734
3
Nápoveda: Ste na stránke Torneos De Verano 2019 výsledky v sekcii Futbal / Argentína. Torneos De Verano 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Torneos De Verano 2019 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Torneos De Verano 2019 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Torneos De Verano 2019 sú aktualizované automaticky.
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!