Primera C 2019/2020 live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal Argentína

Primera C
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Primera C - Clausura¬ZEE÷zNLhJb1S¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷UubjAP1g¬ZD÷c¬ZE÷88WnwqTq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_zNLhJb1S¬ZJ÷24¬ZL÷/futbal/argentina/primera-c/¬ZX÷00Argentína 009entína0040000000001000Primera C - 020ausura000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷bHayr8Nt¬AD÷1584392400¬ADE÷1584392400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Excursionistas¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584399245¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEA¬AF÷Leandro N. Alem¬JB÷hEyd86XB¬WV÷leandro-n-alem¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷EXC¬AE÷Excursionistas¬JA÷bixh9nI5¬WU÷excursionistas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷fopMyX07¬AD÷1584385200¬ADE÷1584385200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Lujan¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584391845¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOC¬AF÷Dock Sud¬JB÷r5HHHAAP¬WV÷dock-sud¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷LUJ¬AE÷Club Lujan¬JA÷t0wZhRXO¬WU÷club-lujan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷YyqQziGD¬AD÷1584385200¬ADE÷1584385200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Burzaco¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584392215¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEN¬AF÷General Lamadrid¬JB÷Em8mClYn¬WV÷general-lamadrid¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SAN¬AE÷San Martin Burzaco¬JA÷KQ8qDUIt¬WU÷san-martin-burzaco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷l6hlu67a¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Espanol¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305611¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canuelas¬JB÷zyzPBuv4¬WV÷canuelas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Espanol¬JA÷hCpKCLOc¬WU÷deportivo-espanol¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷SODPxDo1¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Merlo¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305577¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MID¬AF÷Midland¬JB÷29vVg7II¬WV÷midland¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Merlo¬JA÷YZZQfm3C¬WU÷deportivo-merlo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬~AA÷nuX7azgE¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Pilar¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305785¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷El Porvenir¬JB÷K0wlAS2a¬WV÷el-porvenir¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷REA¬AE÷Real Pilar¬JA÷hv7iB8mg¬WU÷real-pilar¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷ttktsSxm¬AD÷1584280800¬ADE÷1584280800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoriano A.¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584287507¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷Argentino de Merlo¬JB÷nFgUkbHp¬WV÷argentino-de-merlo¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷VIC¬AE÷Victoriano A.¬JA÷6Hu07QnI¬WU÷victoriano-arenas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬~AA÷lYELwgWf¬AD÷1584212400¬ADE÷1584212400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laferrere¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584219601¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Berazategui¬JB÷fqyNeTm6¬WV÷berazategui¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LAF¬AE÷Laferrere¬JA÷CKoId9Ya¬WU÷laferrere¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷KWmptnhg¬AD÷1584129600¬ADE÷1584129600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ituzaingo¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584136488¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Italiano¬JB÷ELoGD19i¬WV÷sportivo-italiano¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ITU¬AE÷Ituzaingo¬JA÷Q5hYlIWj¬WU÷ituzaingo¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷zRYppegR¬AD÷1583870400¬ADE÷1583870400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dock Sud¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583876926¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Merlo¬JB÷8n3Z4XQJ¬WV÷deportivo-merlo¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷DOC¬AE÷Dock Sud¬JA÷fqFitllJ¬WU÷dock-sud¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷S0VxnHOE¬AD÷1583784000¬ADE÷1583784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El Porvenir¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583790580¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷El Porvenir¬JA÷C0NzpWlf¬WU÷el-porvenir¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Martin Burzaco¬JB÷KQMvqj40¬WV÷san-martin-burzaco¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dzzsoyvL¬AD÷1583697600¬ADE÷1583697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷General Lamadrid¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583704379¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUJ¬AF÷Club Lujan¬JB÷ttBmsUYC¬WV÷club-lujan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GEN¬AE÷General Lamadrid¬JA÷bHLrrAJ6¬WU÷general-lamadrid¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷t8BDuF1r¬AD÷1583697600¬ADE÷1583697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midland¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583704631¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAF¬AF÷Laferrere¬JB÷SWq6aBls¬WV÷laferrere¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MID¬AE÷Midland¬JA÷nw2w4itQ¬WU÷midland¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~
252
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke Primera C 2019/2020 výsledky v sekcii Futbal / Argentína. Primera C 2019/2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Primera C 2019/2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Primera C 2019/2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Primera C 2019/2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!