Prípravné zápasy 2018 live výsledky, tabuľka

Hokej Svet Prípravné zápasy2018

Prípravné zápasy
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷SVET: Prípravné zápasy¬ZEE÷GOXPKtYh¬ZB÷8¬ZY÷Svet¬ZC÷EaGyMh2B¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_GOXPKtYh¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/svet/pripravne-zapasy/¬ZX÷01Svet 004......0010000000186000Prípravné zá016zápasy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Svet¬~AA÷h4pSFmAD¬AD÷1545571800¬ADE÷1545571800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokolov (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokolov (Cze)¬JA÷CAKLv3VA¬WU÷sokolov¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷KAR¬AF÷Karlovy Vary (Cze)¬JB÷6XJPwNpH¬WV÷karlovy-vary¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷jFQ8Ttym¬AD÷1544871600¬ADE÷1544871600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bobruisk (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOB¬AE÷Bobruisk (Blr)¬JA÷S2z0DkSk¬WU÷bobruisk¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Orsha (Blr)¬JB÷MPZ3C9sd¬WV÷lokomotiv-orsha¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷8jy4UMLt¬AD÷1544864400¬ADE÷1544864400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Neman Grodno (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEM¬AE÷Neman Grodno (Blr)¬JA÷prXzJB4S¬WU÷neman-grodno¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷FEL¬AF÷Pinskiye Yastreby (Blr)¬JB÷lCydEVCq¬WV÷pinskiye-yastreby¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷2eqvlaNa¬AD÷1539476100¬ADE÷1539476100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Peoria Rivermen (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEO¬AE÷Peoria Rivermen (Usa)¬JA÷SflzNWxJ¬WU÷peoria-rivermen¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷GUA¬AF÷Quad City Storm (Usa)¬JB÷SYjrVTUu¬WV÷quad-city-storm¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷SxiRj1ws¬AD÷1539475200¬ADE÷1539475200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pensacola Ice Flyers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Pensacola Ice Flyers (Usa)¬JA÷QViJQEwf¬WU÷pensacola-ice-flyers¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham Bulls (Usa)¬JB÷r7nOPYh0¬WV÷birmingham-bulls¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷lhuzku8g¬AD÷1539471900¬ADE÷1539471900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Roanoke Dawgs (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROA¬AE÷Roanoke Dawgs (Usa)¬JA÷McoSOh86¬WU÷roanoke-dawgs¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷FAY¬AF÷Fayetteville Marksmen (Usa)¬JB÷GKpWNCNC¬WV÷fayetteville-marksmen¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷zoaaesVP¬AD÷1539468000¬ADE÷1539468000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Huntsville Havoc (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Huntsville Havoc (Usa)¬JA÷hIgBSz9s¬WU÷huntsville-havoc¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KNO¬AF÷Knoxville Ice Bears (Usa)¬JB÷nugFRfOm¬WV÷knoxville-ice-bears¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷df0edNFJ¬AD÷1539387000¬ADE÷1539387000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Knoxville Ice Bears (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUN¬AF÷Huntsville Havoc (Usa)¬JB÷Gd2qXG0Q¬WV÷huntsville-havoc¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷KNO¬AE÷Knoxville Ice Bears (Usa)¬JA÷YXCvYdoK¬WU÷knoxville-ice-bears¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷vBcjxGhq¬AD÷1538575200¬ADE÷1538575200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kolín n. R. (Ger)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Kolín n. R. (Ger)¬JA÷IJisqFxd¬WU÷kolin-n-r-haie¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers (Can)¬JB÷WMeorZi2¬WV÷edmonton-oilers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷NHL Global Series.¬~AA÷YTKNtdpS¬AD÷1538415000¬ADE÷1538415000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bern (Sui)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Bern (Sui)¬JA÷d43Ypy8q¬WU÷bern¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils (Usa)¬JB÷ze2xpeNk¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷NHL Global Series.¬~AA÷n1hdDf3c¬AD÷1537720200¬ADE÷1537720200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Weiden (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEG¬AF÷Pegnitz (Ger)¬JB÷tvluL08K¬WV÷pegnitz¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷WEI¬AE÷Weiden (Ger)¬JA÷2mkyMtgE¬WU÷1-ev-weiden¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷13¬BA÷1¬BC÷8¬BE÷4¬~AA÷8AghEzli¬AD÷1537718400¬ADE÷1537718400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regensburg (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regensburg (Ger)¬JA÷dj2kbw17¬WU÷eisbaren-regensburg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷ROS¬AF÷Rosenheim (Ger)¬JB÷zs1gccGD¬WV÷starbulls-rosenheim¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷fgjBkiBj¬AD÷1537552800¬ADE÷1537552800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schweinfurt (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schweinfurt (Ger)¬JA÷0O8t0aWf¬WU÷schweinfurt¬AG÷2¬WN÷WEI¬AF÷Weiden (Ger)¬JB÷ERCpaJo1¬WV÷1-ev-weiden¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬~AA÷ALEveDmT¬AD÷1537551000¬ADE÷1537551000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosenheim (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosenheim (Ger)¬JA÷8QT17svL¬WU÷starbulls-rosenheim¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷REG¬AF÷Regensburg (Ger)¬JB÷nHS561gR¬WV÷eisbaren-regensburg¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~
4
1547699832
1322
fixtures
4
1547699832
0
Nápoveda: Ste na stránke Prípravné zápasy 2018 výsledky v sekcii Hokej / Svet. Prípravné zápasy 2018 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Prípravné zápasy 2018 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Prípravné zápasy 2018 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 100 hokejových udalostí z 15 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke Prípravné zápasy 2018 sú aktualizované automaticky.
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!