Teplice s Ludhom v bráne neprehrávajú. Derby pražských S bez gólov

Ludha odchytal štvrtý zápas za Teplice, po druhý raz si udržal čisté konto.
Ludha odchytal štvrtý zápas za Teplice, po druhý raz si udržal čisté konto.Profimedia
Futbalisti Ostravy v základe so Slovákom Tomášom Rigom (21) vyhrali v nedeľňajšom zápase 23. kola najvyššej českej súťaže na pôde Zlína 1:0. Za hostí hral od 70. minúty aj ďalší slovenský futbalista Matúš Rusnák (24). Ich tím je v neúplnej tabuľke piaty.

Teplice v zostave s Richardom Ludhom vyhrali nad Libercom 2:0. Dvadsaťtriročný slovenský brankár s klubom ešte neprehral (2-2-0). V štvrtom vystúpení si udržal druhé čisté konto. Aj vďaka nemu môže mužstvo myslieť na majstrovskú skupinu, keďže stráca bod na Mladú Boleslav a tri na Ostravu.

Za domácich hral do 83. minúty aj Roman Čerepkai. Jeho krajan Ľubomír Tupta bol v základe hostí a dostal žltú kartu. Teplice poskočili na siedme miesto, Liberec je deviaty. Derby pražských "S" sa skončilo bez gólov. Sparta tak stále vedie na prvom mieste tabuľky pred Slaviou o štyri body.

Zlín - Ostrava 0:1

/Rigo hral do 90.+1. minúty, Rusnák (obaja Ostrava) hral od 70. minúty/

Teplice - Liberec 2:0

/Ludha chytal celý zápas, Čerepkai hral do 83. minúty - Tupta hral celý zápas a dostal ŽK/

Mužom zápasu bol brankár Ludha.
Mužom zápasu bol brankár Ludha.Flashscore

Sparta - Slavia 0:0

/Haraslín hral do 78. minúty - Schranz hral prvý polčas, Tomič sa dostal na trávnik v 75. minúte/