Copa de la Superliga 2020 live výsledky, tabuľka

Futbal Argentína

Copa de la Superliga
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Copa de la Superliga¬ZEE÷E3YDzuor¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷0KhTtmt8¬ZD÷p¬ZE÷SnAdgmlH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_E3YDzuor¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/argentina/copa-de-la-superliga/¬ZX÷00Argentína 009entína0070000000001000Copa de la S020erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷OYB3N6lc¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷CCS1eupB¬WU÷aldosivi¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬JB÷6ZR5faaH¬WV÷racing-club¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EqG6B6f9¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Central Cordoba¬JA÷zND70I8O¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷Ox7kP1oP¬WV÷newells-old-boys¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pl0CLpJ9¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷tARvlcxo¬WU÷defensa-y-justicia¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬JB÷fDFMCtFo¬WV÷estudiantes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kpak3r2k¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷6cGnDehU¬WU÷gimnasia-l-p¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷rJihYvOu¬WV÷banfield¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AB9F9pPL¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷IgBOIaOh¬WU÷godoy-cruz¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷CGASHJwa¬WV÷boca-juniors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rZIFK4YF¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷8GJQB0Ui¬WU÷huracan¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷2wJUAKqb¬WV÷talleres-cordoba¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6seo4Onq¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷bXCvFHNH¬WU÷independiente¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷hfCrEywO¬WV÷velez-sarsfield¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2PA7MQ33¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷pQQ9gJEN¬WU÷lanus¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷v1uDhwUT¬WV÷argentinos-jrs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l28J84vS¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷j79WGwg5¬WU÷patronato¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷KtEzGc8B¬WV÷san-lorenzo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zJILbNBd¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷4nPgc1Fb¬WU÷river-plate¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷b9OcdLU4¬WV÷atletico-tucuman¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dSJHa3dj¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷dMLoaNpn¬WU÷rosario¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷QeQkbs0h¬WV÷colon¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hzFAAQ9F¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷QogHKLgt¬WU÷union-santa-fe¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬JB÷K8hLJu9n¬WV÷arsenal-sarandi¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4AYaaf27¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬JB÷Cj1ANcT3¬WV÷aldosivi¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷IT16OwEc¬WU÷argentinos-jrs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ULPlOqvF¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬JA÷KnsjMYUp¬WU÷arsenal-sarandi¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷YkVXpI7o¬WV÷godoy-cruz¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zVtq3x3r¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷tUHY9va4¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬JB÷A3Mx9bEA¬WV÷huracan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rPThN3gL¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banfield¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬JA÷pQYypxNi¬WU÷banfield¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷vmYuqdxb¬WV÷independiente¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷86ytQ592¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷GjhCTGxB¬WU÷boca-juniors¬WN÷STR¬AF÷Central Cordoba¬JB÷ADiGSzhH¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ELum2dIl¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷lfLt8ITG¬WU÷colon¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬JB÷rHKp7xqN¬WV÷defensa-y-justicia¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AmZe0zm1¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷jN9K0zMj¬WU÷estudiantes¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬JB÷vw32PJbi¬WV÷lanus¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t0mb1MW1¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷8Ql4Vx8b¬WU÷newells-old-boys¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬JB÷2ml8UdN4¬WV÷patronato¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wdzh1GXf¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷fiOl6dbT¬WU÷racing-club¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬JB÷CWAG1G6p¬WV÷rosario¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nczpPPO8¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷IweOQEMT¬WV÷gimnasia-l-p¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷l4jKRf7N¬WU÷san-lorenzo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IDx4bEHD¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷Qg5EMHrA¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬JB÷KG4ILybG¬WV÷river-plate¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷29lf22He¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬JB÷UZk0WIhh¬WV÷union-santa-fe¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷M9jdXbwn¬WU÷velez-sarsfield¬AW÷1¬AN÷n¬~
132
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke Copa de la Superliga 2020 výsledky v sekcii Futbal / Argentína. Copa de la Superliga 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Copa de la Superliga 2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Copa de la Superliga 2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Copa de la Superliga 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!