Hokej »USA » AHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SYjCOach¬ZD÷p¬ZE÷t6Q9XkNT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000169000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷rJ0OalQa¬AD÷1510876800¬ADE÷1510876800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷pOE7c1ot¬WU÷cleveland-monsters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷OEDBdL0n¬WV÷milwaukee-admirals¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷lGyOKk2P¬AD÷1510795800¬ADE÷1510795800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷dr0sAvVo¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷Ao4o9bph¬WV÷san-antonio-rampage¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷nBcud6PO¬AD÷1510794000¬ADE÷1510794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷tWPXkypU¬WU÷manitoba-moose¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷ruCaoeho¬WV÷chicago-wolves¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷Y7gycnAI¬AD÷1510792200¬ADE÷1510792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷MT9WicFH¬WU÷laval-rocket¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷0K8ziHUN¬WV÷utica-comets¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷vofXcSfC¬AD÷1510790700¬ADE÷1510790700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷E36OgJp5¬WU÷rochester-americans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷S6AShw0B¬WV÷binghamton-devils¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷4S1K0UAg¬AD÷1510790400¬ADE÷1510790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷8Qqcwb0O¬WU÷belleville-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷K0m1xIFU¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷A52G1Aem¬AD÷1510790400¬ADE÷1510790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷zDokuKVB¬WU÷hartford-wolf-pack¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷E3pgvvoI¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷0feTb8u6¬AD÷1510790400¬ADE÷1510790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷hlIFeuGh¬WU÷hershey-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷4¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷WvHJfaVb¬WV÷syracuse-crunch¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷bVbC2jts¬AD÷1510763400¬ADE÷1510763400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷vohtst1a¬WU÷rockford-icehogs¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷Iyipt0G5¬WV÷iowa-wild¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷hlMq7WXP¬AD÷1510759800¬ADE÷1510759800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷WKlYr2Wn¬WU÷springfield-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬JB÷pOhxrMog¬WV÷charlotte-checkers¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷EcNu8CIJ¬AD÷1510677000¬ADE÷1510677000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷ldaTqrHt¬WV÷grand-rapids-griffins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷5¬BF÷1¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷CWy01AnE¬WU÷san-antonio-rampage¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷QsUcqTuJ¬AD÷1510527600¬ADE÷1510527600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷KOZEw7f7¬WU÷iowa-wild¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷bFYIxR9D¬WV÷cleveland-monsters¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷niVgp9QC¬AD÷1510527600¬ADE÷1510527600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷Odt6uTPf¬WU÷san-jose-barracuda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷x0pAvmu1¬WV÷manitoba-moose¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~~
4
1510952819
213
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SYjCOach¬ZD÷p¬ZE÷t6Q9XkNT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000169000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷jPNkG9At¬AD÷1510963200¬ADE÷1510963200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷hAgj8Iab¬WU÷utica-comets¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷W0hf7xF4¬WV÷belleville-senators¬AN÷n¬~AA÷K4B2D7fa¬AD÷1510963500¬ADE÷1510963500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷xGjxaEMp¬WU÷binghamton-devils¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷G6ktbYyi¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AN÷n¬~AA÷xtMcEmug¬AD÷1510963500¬ADE÷1510963500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷Mko74zaN¬WU÷providence-bruins¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷Kz4A3fET¬WV÷hershey-bears¬AN÷n¬~AA÷Y7F6CR95¬AD÷1510963500¬ADE÷1510963500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷fiLM6Qui¬WU÷rochester-americans¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷YsKQ5pec¬WV÷hartford-wolf-pack¬AN÷n¬~AA÷bkNgFTPn¬AD÷1510963500¬ADE÷1510963500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬JB÷vRe25GqH¬WV÷charlotte-checkers¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷0zcb6dUA¬WU÷springfield-thunderbirds¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷SUEABoPB¬AD÷1510965000¬ADE÷1510965000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷S4JU44A3¬WU÷laval-rocket¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷t8NY3OP9¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AN÷n¬~AA÷6LDEA5vI¬AD÷1510966800¬ADE÷1510966800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷OWCw3ruG¬WU÷iowa-wild¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷2NBs22fM¬WV÷grand-rapids-griffins¬AN÷n¬~AA÷MVWrgw9p¬AD÷1510966800¬ADE÷1510966800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷AmBo1M9S¬WU÷manitoba-moose¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷CdcDdtIq¬WV÷chicago-wolves¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷EPJUGt1i¬AD÷1510974000¬ADE÷1510974000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷MRv4J3Pd¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷0Iw8INv3¬WV÷tucson-roadrunners¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷0MVnhcOj¬AD÷1510974000¬ADE÷1510974000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷fLnIe0Xk¬WU÷stockton-heat¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷8OjMfKnd¬WV÷bakersfield-condors¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷CAxYF0Gc¬AD÷1511038800¬ADE÷1511038800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷IgYCHsf9¬WU÷toronto-marlies¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷dpXGG19F¬WV÷syracuse-crunch¬AN÷n¬MW÷411¬~AA÷fZRxFKV3¬AD÷1511039700¬ADE÷1511039700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷ltepaZwr¬WU÷san-jose-barracuda¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷0Gblbggl¬WV÷ontario-reign¬AN÷n¬~AA÷YPQtEvoA¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷rulgcD8f¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬JB÷MVncdXN0¬WV÷charlotte-checkers¬AN÷n¬~AA÷tjUlCIFM¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷p4YiIEpK¬WV÷milwaukee-admirals¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷W0UmJfVD¬WU÷cleveland-monsters¬AN÷n¬~AA÷OEJgBxVS¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷vRXeHYaQ¬WU÷rockford-icehogs¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷tzKNCh8s¬WV÷grand-rapids-griffins¬AN÷n¬~AA÷2aVpDb0G¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷j5i1eiw7¬WU÷utica-comets¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷Uej5fBhD¬WV÷hartford-wolf-pack¬AN÷n¬~AA÷0zBL6dwp¬AD÷1511049900¬ADE÷1511049900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷8djKBCNm¬WU÷binghamton-devils¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷nmkOAWxf¬WV÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷Ym9T4z8d¬AD÷1511053200¬ADE÷1511053200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷GStu7lxJ¬WV÷texas-stars¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷xxry8UMC¬WU÷san-antonio-rampage¬AN÷n¬~AA÷YuF4TJpc¬AD÷1511056800¬ADE÷1511056800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷4rzNVXEJ¬WU÷stockton-heat¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷rZYQUiUP¬WV÷bakersfield-condors¬AN÷n¬~AA÷CWD8Sw03¬AD÷1511060400¬ADE÷1511060400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷lGBgQBxs¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷0jFcPVim¬WV÷tucson-roadrunners¬AN÷n¬~AA÷6gDCRcF9¬AD÷1511114700¬ADE÷1511114700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷fDE1Ok7g¬WU÷providence-bruins¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷Y3D5N9Ma¬WV÷hershey-bears¬AN÷n¬~AA÷KdHGQHUF¬AD÷1511121600¬ADE÷1511121600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷ju8AMTy6¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷UV6ELmiC¬WV÷springfield-thunderbirds¬AN÷n¬MW÷411¬~AA÷2L6LPypM¬AD÷1511121600¬ADE÷1511121600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷Oh6IK76I¬WU÷manitoba-moose¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷xdAMJRLO¬WV÷laval-rocket¬AN÷n¬~AA÷tC5POeaS¬AD÷1511125200¬ADE÷1511125200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷v1l5rBbP¬WU÷toronto-marlies¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷tAzXwV6t¬WV÷syracuse-crunch¬AN÷n¬~AA÷Y3ciKF7q¬AD÷1511128800¬ADE÷1511128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷lzzywkMn¬WU÷rockford-icehogs¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷SQYvx9yg¬WV÷chicago-wolves¬AN÷n¬~
4
1510952819
903
Nápoveda: Ste na stránke AHL 2017/2018 výsledky v sekcii Hokej / USA. AHL 2017/2018 livescore, konečné aj priebežné výsledky, AHL 2017/2018 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky AHL 2017/2018 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 100 hokejových udalostí z 15 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke AHL 2017/2018 sú aktualizované automaticky.
Ďalšie zápasy: 18.11. Utica Comets - Belleville Senators, Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton, Providence Bruins - Hershey Bears, Rochester Americans - Hartford Wolf Pack, Springfield Thunderbirds - Charlotte Checkers, Laval Rocket - Lehigh Valley Phantoms, Iowa Wild - Grand Rapids Griffins, Manitoba Moose - Chicago Wolves, San Diego Gulls - Tucson Roadrunners, Stockton Heat - Bakersfield Condors, Toronto Marlies - Syracuse Crunch, San Jose Barracuda - Ontario Reign