ECHL 2019/2020 live výsledky, tabuľka

Hokej USA

ECHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷USA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷C0HaGot0¬ZD÷p¬ZE÷8KEee32t¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/echl/¬ZX÷01USA 003......0020000000001000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷tWyL0Qvf¬AD÷1582942200¬ADE÷1582942200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582950406¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷zLalbx1s¬WU÷idaho-steelheads¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷IqkgcdGm¬WV÷utah-grizzlies¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷2uwH16Pm¬AD÷1582941900¬ADE÷1582941900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582950620¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷4x9I3bwK¬WU÷rapid-city-rush¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷ba8M2IhQ¬WV÷tulsa-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷8IwD2nAs¬AD÷1582938300¬ADE÷1582938300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582947416¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷n1vYenKD¬WU÷wichita-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷QoAE4vOD¬WV÷allen-americans¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷dtBqKEuF¬AD÷1582936500¬ADE÷1582936500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582945930¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷8AuUdS47¬WV÷orlando-solar-bears¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬JA÷EmtQc8k1¬WU÷atlanta-gladiators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷5¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷EHLvLfQ8¬AD÷1582936500¬ADE÷1582936500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582944943¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷KlmHaUKl¬WU÷cincinnati-cyclones¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷2DxMblze¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷zRMzMzB2¬AD÷1582936500¬ADE÷1582936500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582946176¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷EkLqIxyG¬WU÷indy-fuel¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷tblD0A5r¬WV÷kalamazoo-wings¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷Qm5tk3aO¬AD÷1582936200¬ADE÷1582936200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Everblades¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582945334¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬JA÷pMZ5PNVj¬WU÷florida-everblades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷bPNml78i¬WV÷newfoundland¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷8KYhciY1¬AD÷1582935300¬ADE÷1582935300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toledo Walleye¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582944168¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬JB÷zaMuJIL9¬WV÷fort-wayne-komets¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬JA÷hzXzKb63¬WU÷toledo-walleye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷4¬BE÷1¬~AA÷UTZlbXIe¬AD÷1582934700¬ADE÷1582934700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582942765¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷QTvkdeEd¬WU÷wheeling-nailers¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷MAL¬AF÷Maine Mariners¬JB÷vXSWKvic¬WV÷maine-mariners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷WQ5xjqpI¬AD÷1582934700¬ADE÷1582934700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582943866¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷QygZUq8T¬WU÷worcester-railers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷BRA¬AF÷Brampton Beast¬JB÷6Vz2Q3Gp¬WV÷brampton-beast¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷n5ppaD3k¬AD÷1582934400¬ADE÷1582934400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582943488¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷KG9lbHqp¬WU÷adirondack-thunder¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷nwtocyaj¬WV÷reading-royals¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷Y1tt0glq¬AD÷1582934400¬ADE÷1582934400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582944307¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷OpOI3wMM¬WU÷jacksonville-icemen¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷I7NM2cyT¬WV÷norfolk-admirals¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷GMgE4ZuS¬AD÷1582769400¬ADE÷1582769400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582779219¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷SIU95aiA¬WU÷idaho-steelheads¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷AsKE4J6G¬WV÷utah-grizzlies¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷Kf056eBF¬AD÷1582761600¬ADE÷1582761600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582770034¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷vclFqIUj¬WU÷jacksonville-icemen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬BA÷1¬BC÷6¬BE÷2¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷t2Sc817i¬WV÷norfolk-admirals¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷xWfA5FQL¬AD÷1582761600¬ADE÷1582761600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582769852¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷KhR17LMc¬WU÷reading-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷2¬WN÷MAL¬AF÷Maine Mariners¬JB÷lSV56ux4¬WV÷maine-mariners¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~~
731
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷C0HaGot0¬ZD÷p¬ZE÷8KEee32t¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/echl/¬ZX÷01USA 003......0020000000001000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷b7WPapf0¬AD÷1583017500¬ADE÷1583017500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷dzlcdGVg¬WU÷indy-fuel¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷40m1ezo0¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AN÷n¬~AA÷WKUXcOOC¬AD÷1583020800¬ADE÷1583020800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷vJuEhYUI¬WU÷adirondack-thunder¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷hMTeHH7J¬WV÷reading-royals¬AN÷n¬~AA÷xbVTb496¬AD÷1583020800¬ADE÷1583020800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Everblades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬JA÷rin5ff06¬WU÷florida-everblades¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷QFyAgEFC¬WV÷jacksonville-icemen¬AN÷n¬~AA÷4v4plNEU¬AD÷1583020800¬ADE÷1583020800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷CSRimRNc¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷fiHdnow4¬WV÷newfoundland¬AN÷n¬~AA÷WARJLRGJ¬AD÷1583021100¬ADE÷1583021100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬JA÷jc9WAFpm¬WU÷atlanta-gladiators¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷pK8zAZag¬WV÷norfolk-admirals¬AN÷n¬~AA÷U5mycrvJ¬AD÷1583021100¬ADE÷1583021100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷WCSaGyNP¬WU÷wheeling-nailers¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬JB÷C6ASBeVt¬WV÷cincinnati-cyclones¬AN÷n¬~AA÷A1QNKoWP¬AD÷1583021100¬ADE÷1583021100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷QTGr8DU5¬WV÷south-carolina-stingrays¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷r5Rw9gFa¬WU÷worcester-railers¬AN÷n¬~AA÷2gIkG5vs¬AD÷1583021700¬ADE÷1583021700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Walleye¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬JA÷4KFn7XqC¬WU÷toledo-walleye¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬JB÷YgKj6iaI¬WV÷fort-wayne-komets¬AN÷n¬~AA÷O86bEq9g¬AD÷1583024700¬ADE÷1583024700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷pYm9OYEn¬WV÷wichita-thunder¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷jBl5PEat¬WU÷allen-americans¬AN÷n¬~AA÷tpHgFPgm¬AD÷1583024700¬ADE÷1583024700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷CpJf5BEO¬WU÷kansas-city-mavericks¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷EkcwUfiP¬WV÷kalamazoo-wings¬AN÷n¬~AA÷xCA2D3Oa¬AD÷1583028300¬ADE÷1583028300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷OOnDNhUh¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷4z4AMCqa¬WV÷tulsa-oilers¬AN÷n¬~AA÷WY96CNw6¬AD÷1583028600¬ADE÷1583028600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷rR2ELWb5¬WU÷idaho-steelheads¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷xl2IKjEB¬WV÷utah-grizzlies¬AN÷n¬~AA÷4Ezi96pt¬AD÷1583092800¬ADE÷1583092800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷YsG0o5hA¬WU÷jacksonville-icemen¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷t8F4pP7G¬WV÷newfoundland¬AN÷n¬~AA÷AP8ABsgC¬AD÷1583092800¬ADE÷1583092800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maine Mariners¬JA÷ji6MJATH¬WU÷maine-mariners¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷YFeRIUrO¬WV÷south-carolina-stingrays¬AN÷n¬~AA÷f5rlmOHN¬AD÷1583092800¬ADE÷1583092800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷dpH9GoW0¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷O6m6F5o7¬WV÷florida-everblades¬AN÷n¬~AA÷jyQ7A18I¬AD÷1583093100¬ADE÷1583093100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷C6fVHlbU¬WU÷indy-fuel¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷OvyywYTu¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AN÷n¬~AA÷UROB9LNO¬AD÷1583093100¬ADE÷1583093100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷2VZvxhqn¬WU÷worcester-railers¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷pfPqyCbh¬WV÷reading-royals¬AN÷n¬~AA÷rVCgY40P¬AD÷1583100900¬ADE÷1583100900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Walleye¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬JA÷dUSmzWDb¬WU÷toledo-walleye¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷jiSiZkT4¬WV÷wheeling-nailers¬AN÷n¬~AA÷Kj4LTO8t¬AD÷1583103900¬ADE÷1583103900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷UsReY9rB¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷nJL0XTcH¬WV÷tulsa-oilers¬AN÷n¬~AA÷OlAKxKiB¬AD÷1583280000¬ADE÷1583280000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷6LslawmR¬WV÷atlanta-gladiators¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷C2KGfcer¬WU÷orlando-solar-bears¬AN÷n¬~AA÷2FgQSrOn¬AD÷1583283900¬ADE÷1583283900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬JA÷OrqUF1Sq¬WU÷tulsa-oilers¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷I5rYELsj¬WV÷allen-americans¬AN÷n¬~AA÷r5Zf8Qan¬AD÷1583361000¬ADE÷1583361000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newfoundland¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newfoundland¬JA÷IXxYSdxq¬WU÷newfoundland¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷0dSxSGik¬WV÷adirondack-thunder¬AN÷n¬~
205
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke ECHL 2019/2020 výsledky v sekcii Hokej / USA. ECHL 2019/2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, ECHL 2019/2020 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky ECHL 2019/2020 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 100 hokejových udalostí z 15 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke ECHL 2019/2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!