Julian Alaphilippe správy, reporty pretekov, rozhovory, videa, výsledky a štatistiky

Julian Alaphilippe
Schmid za sebou nechal konkurenciu.
Preteky Okolo Slovenska ovládol Schmid, najlepším Slovákom Kubiš. Rozlúčka Sagana

Adamietz triumfoval v 4. etape Okolo Slovenska, Kubiš opäť v TOP 10. Na čele je Schmid

Alaphilippe triumfoval v 3. etape Okolo Slovenska, Kubiš piaty. Sagan stratil 52 sekúnd

Druhá etapa Okolo Slovenska pre Foldagera. Kubiš s minimálnym odstupom tretí, Sagan vzadu

Možno moje posledné preteky na ceste, avizuje Sagan pred podujatím Okolo Slovenska

68. ročník Okolo Slovenska klope na dvere, so Saganom príde i Alaphilippe

Vendrame vyhral 19. etapu na Gire po sóle, na čele napriek defektu stále Pogačar

Triumf o pol kolesa. Napínavý finiš 18. etapy Gira patril Merlierovi, Pogačar ostáva lídrom

Steinhauser v 17. etape Gira s najväčším úspechom v kariére, Pogačar zvýšil náskok

Piaty vavrín. Pogačar triumfoval aj v 16. etape a smeruje za premiérovým ovládnutím Gira

Únik dlhý 140 kilometrov a triumf Alaphilippa. Giro naďalej vedie Pogačar

Kooij si došprintoval pre prvý triumf na Gire, Narváeza dostihol pelotón tesne pred cieľom

Bitku na záverečných metroch 6. etapy Gira vyhral Sánchez, Pogačar naďalej v ružovom

Hetrik Pogačara na poslednom monumente sezóny. Okolo Lombardie ovládol po úniku

MS v cyklistike s trojitým zastúpením Slovenska. Sagan chce miestenku na OH 2024

V kráľovskej etape triumf Galla, dominantný Vingegaard opäť naložil Pogačarovi

Pätnástu kapitolu TdF vyhral Poels, lídri poradia sa od seba opäť neodlepili

Napínavý boj pred cieľom 10. etapy vyhral Bilbao, Vingegaard si udržal žltý dres

Žltý dres mení majiteľa. Hindley ušiel konkurencii a ovládol piatu kapitolu TdF

Preview 2. etapy TdF: Trasa praje vrchárom, zvíťaziť bude chcieť Alaphilippe

Pogačar, Vingegaard alebo Alaphilippe. Cesta k cyklistickej sláve vedie aj cez Preteky mieru

Najdlhšia etapa na Tirreno - Adriatico s finálnym stúpaním pre Rogliča, Sagan zaostal